| liliana77any a întrebat:

Care este povestea primei voastre povesti de dragoste?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Spania, prin 2006 2007 parcă, mersesem la tatăl meu peste vară și ghici ce, în casă cu noi mai stătea o familie de prin moldova iar aceștia aveau o fată de o vârstă cu mine. A fost o vară de vis, fata mai avuse iubit înainte și nu era rușinoasă de fel, ba chiar ea a inițiat contactul între noi punându-mi direct mâna pe penis, pentru a nu mai fi dubii în legătură cu ce vrea. De atunci înainte ne-am iubit toată vara ca doi nebuni, ba în piscină, ba pe hamac, ba ne ascundeam de părinții ei, etc. Ba chiar și noaptea venea pe la mine, că eu dormeam singur într-o cameră... Pot să spun că de atunci am scăpat complet de timiditate în relațiile cu fete.

| liliana77any explică (pentru mastadont):

Ai avut o vara plina de peripetii.

| CarmenCraciun a răspuns (pentru mastadont):

.....si s-a facut... ziua. Mincinosule.

| mastadont a răspuns (pentru CarmenCraciun):

Te roade invidia este? laughing laughing

| CarmenCraciun a răspuns (pentru mastadont):

Nu. Nu m-as ''intinde'' cu unul ca el.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Virtuala,dar am iubit cu adevărat, persoanele cu adhd iubesc mai intens, prima relație fiind pe Orange chat, locuia în Tulcea, eram adolescent dar nu am mers la ea și să iubit cu altul, real nu am avut relații

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era logodit. Nu puteam interveni peste relația lui. S-a însurat, a făcut un copil cu ea și s-a mutat din oraș.

| andrey69 a răspuns:

Poate ne dai tu startul

| CarmenCraciun a răspuns:

Vrei savarina gratis! Nu se poate.
Esti sarac, nu? Saracii sa dea la, laba. Ce sa caute ei cu fete/femei?