| karuan a întrebat:

Hey! vreau si eu sai serbez ziua de nastere intr-un club si vreau sa fie ceva tare ca de la anul ma despart de colegii mei! imi puteti recomanda ceva? ps:am 15 ani si sunt din bucuresti

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Bamboo, Kristal, Paradiso, Embryo

| radu a răspuns:

. nu sunt din bucuresti si nu stiu ce sa-ti zic. sry

| mandy3 a răspuns:

Intr-un loc unde ati mai fost si v-a placuthappy va veti aminti de clipele petrecute impreuna
Sa ai o zi de naste frumoasa kiss LA MULTI ANI

| adrianaadrianaadriana a răspuns:

Daca ai bani du-te cu cine vrei, la orice club din Bucuresti(cu B nu cu b); nu e nicio problema, ai tai sa fie de acord! La cum te exprimi si scrii, conteaza doar banul nu si localul! Iarta-ma, please!