| ViseColorate_6532 a întrebat:

Hey:*, vreau si eu un model de about me la hi5, dar nu vreau gen "Nume:..., Varsta:..." vreau ceva mai original, cine ma poate ajuta?batting eyelashes fundita :X

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Iti arat cum am avut eu about-ul me la hi5, dar incepe exact cum nu vrei tulaughingIn fine, treci pestehee hee
Hiii!>big grin <

Well...sa incepem!happy

Nume:Andra
Varsta:14(pana in septembrie\:d/)
Data nasterii:22. 09. 1995
Locatie:Bucurestilove struck
CULOAREA OCHILOR:verzi
CULOAREA PARULUI:blond
INALTIME:1, 68
GREUTATE:50
NUMAR:8

FAVORITES:

CULORI:turcoaz, alb, roz
ANIMAL:tigru/lup
BAUTURI:Nestea
PARFUM:UDV
FORMATIE:US5
ACTORI:toti din Gossiplove struck

Sunt genul de pers care/careia:

-adora distractia/muzica/dansul/petrecerile
-adora:hainele/accesoriile/ploile de vara/furtunile/ciocolata/scortisoara/inghetata
-isi iubeste prieteniilove struck
-nu isi lasa prietenii la greubatting eyelashes
-zambeste chiar si atunci cand ii merge prostbig grin
-iarta, dar nu uita repedehappy
-poate discuta despre orice
-se simte in largul sau doar in preajma anumitor persoane
-nu se lasa influentati de altii
-nu minte, spune doar adevarul
-spune/face ce gandeste
-nu-si petrece timpul cu fake peoplesoh go on
-apreciaza lucrurile realizate de altii
-nu-si bate joc de sentimentele altora
-stie sa respecte oamenii
-critica la randul ei daca este criticatahappy
-jigneste daca este jignitahappy
-nu suporta manelelefrustrated
-nu-i place sa se certe ca prieteniistraight face
-nu-si tradeaza prietenii
-nu-i place tristetea

NEEEXT!

FRIENDS!

De fapt prietenii adevaratilove struck
BEST FRIENDSbig grinenny, Madaaa, Denis, Allylove struck

As putea sa vorbesc despre ei pana dimineata si nu m-as plictisi...sunt persoanele in care pot avea incredere, pe care ma pot baza in orice situatie si care mi-au fost mereu alaturi cand am trecut prin momente mai grelelove struck
Certuri au existat ca in orice relatii de prietenie, dar pana la urma tot impacarea a fost arma noastra de razboilove struck
Stiu ca am unele faze in care gresesc, ca oricine de fapt, dar nu ma doare gura sa spun"IMI PARE RAU". 3 cuvinte sunt suficient de puternice ca sa apropie din nou 2 persoanelove struck

NEEEXT!☺

Pt aia care judeca oamenii dupa aparente/nu ma suporta etc:

Nu sunt o fitoasa asa cum ma cred altii, problema ta daca judeci oamenii dupa aparentewinkingDaca n-ai avut ocazia sa ma cunosti nu vad cum poti sa-ti dai cu parerea doar daca ma vezi rolling eyesNu te uita la pozele mele sh pe urma sa incepi sa comentezi ca si cum tu ai fii o mare personalitateeeechatterbox
In loc sa te uiti la pozele altora sh sa comentezi, mai bine du-te sh arunca o privire in oglinda sh fa comparatii intre tine sh ei. Daca ai N defecte dc ii judeci pe altii? Aminteste-ti ca nimeni nu e perfect, asa ca nu mai manca ***smug
Mi-e indiferent daca ma berfesti, oricum te ignoroh go on.Stii chestia aia:prima impresie conteaza cel mai mult, deci sa n-ai impresia ca daca ma barfesti la inceput sh dupa imi ceri sa ne imprietenim o sa-mi schimb parerea despre tinehappyNU ma cunosti, NU stii NIMIC despre mine, NU mai comenta atataaa loser

E PT VOI MAAA!love struck

Cam atat despre mine:]Daca vreti sa mai aflati ceva despre mine: Y! M:defect_perfect95

Byeee:*

6 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

>»»-->-- Uita `te la Mn - -- Ce `mi place; X -

| Monica a răspuns:

Daca vrei original, ce-ar fi sa 'compui' chiar tu un 'about me'. E cel mai original lucru. Tu sti cum esti. Tu-ti cunosti personalitatea, caracterul, felul tau de a fi. E cel mai bine asa.De ce sa te dai mare 'Ca vai ce about am eu' cand mai bine ti-ai scrie unul expresiv, sincer si sa te caracterizeze in totalitate.
Nu fi fake!

| KidoSmart a răspuns:

CE IMI PLACE
ϟ
-Sa ascult muzica
-Sa ma aprobe cineva atunci cand am dreptate, iar daca nu mai bine sa taca din gura
-Sa am zile cand ma pierd si visez departe'n lumea mea
--Ador sa fac pe cand de fapt sunt
-Imi place sa ma cert cu lumea si sa injur -Imi place sa le fac in scarba celorlalti
-Imi place sa castig mereu, orice ar fi
-Sa fiu rea si dura cu cine ma calca pe coada
-Sa ma uit la filme
-Sa beau cola si sa ragai pana ma plictisesc -Sa fiu mai mereu happy
-Sa rad cu prietenii
-Sa fac glume altora sau sa ii sperii
-Sa fac pe Cupidonrolling on the floor
-Sa imi tarasc prietenii la mine acasa
-Free hugs, cu cine vreau bineinteles
-Sa fac lumea sa rada sau sa se simta prost... -Sa joc fotbal, basket
-Sa ma plimb cu rolele
-Sa dansez, dar sa nu ma vada nimeni sa cant, dar sa nu ma auda nimeni
-Sa ma uit la desene cad n'am ce face
-Sa stau pe mess
-Sa ma plimb cu prietenii, mai ales prin padure -Sa fac poze
-Sa citesc o carte buna cand ma plictisesc -Imi place sa am bani mereu la mine
-Sa aberez uneori
ϟ

CE NU IMI PLACE
ϟ
Detest persoanele care vor sa para ceea ce nu pot fi, sau cele care incerc sa imita pe cineva, chiar si pe mine, sunt penibile aceste persoanestraight face [fi tu, fi originalrolling on the floor]
-Urasc sa ma plictisesc...
-Urasc sa mi se faca morala, dupa ma enervez si fac ca toate alea...
-Nu imi place sa fiu mintita
-Detest cand cineva se ia de prietenii mei -Urasc sa fiu bolnava
-Urasc cocalarii si genul de muzica pe care'l asculta
-Ma enervez cand se opreste curentul, fac urat[mama stie]
-Uras sa fac curat -Nu imi place sa fac pana de idei
-Nu sufar persoanele care nu stiu sa lege 2 cuvinte si par prosti, sau cei care barfesc...chiar nu ma intereseaza... -Nu imi place iarna
-Urasc cand cineva imi spune sa vb mai frumos sau sa ma comport altfel Iar daca nu te afli in top... What a tragedy, asta fiindca nu contezi la fel de mult ca ei.So do not crises! Daca nu ma suporti atunci... what the hell you looking at my profile? atunci cara-te! Iar daca nu ma suporti poate nu observi ca nu imi pasa.Si dupa ce ai citit si nu iti convine ceva treba ta :]] Daca vrei ID cere:]]

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Fa-ti un Curriculum Vitae European rolling on the floor
Baftawinking

| IDA08 a răspuns:

Pai...nu fi falsa, scrie doar ceva adevarat care sa te reprezinte. De exemplu, scrie ceva caracteristic tie si in acelasi timp amuzant, daca se poate. Ceva ce te face unica, care sa-i ramana pe retina cititorului laughing Nu trebuie neaparat sa pui acolo autobiografia. Poti incerca si un fel de limbaj codat...si cine este intr-adevar interesat, o sa se chinuie sa descifreze.

| hhk a răspuns:

Pai daca iti spun altii nu mai e original. Inventeaza tu ceva