| anonim_4396 a întrebat:

Hey
vreau tutoriale: orice fel, de exemplu cum sa iti faci parul sa straliceasca, cum sa iti faci unghiile, cum sa iti persona; lizezi chelarii, adidasii, lucruri de genul asta. cele mai multe turoriale dragute si care sa foloseasca la ceva primesc funda.

1 răspuns:
| sony99 a răspuns:

Adidasi poti sa iti iei niste carioci si sa desenezi. ochelari puneti niste abtipilduri. ungile depide cu ce te imbraci si ce culoare iti place eu una cand nu stiu ce culoare sa mi le mai fac mi le fac cu toate culorile imi folosesc imaginatia.folosesteti imaginnatia daca nu ai creazati una.
funda happy