| AnKuTsSa a întrebat:

Hey :X, cine stie jocuri cu masini sau tiruri[nu online]gen...king of roadwinking. care sa mearga cu consola[volan]! multumesskkk:X:X:X::**::*, fuunda kine da mai multe si fainee si kuu linkul'de deskarkat dk se poate':*!

3 răspunsuri:
| R3V0 a răspuns:

Need For Speed (undergroun, most wanted...etk) bft ^^

| newy0rkcity2000 a răspuns:

Seria NFS
Test Drive
Euro Truck Simulator iar daca te razgandesti cele mai noi in domeniul online le ai pe http://www.ecargame.com/32/car-racing-games-1.html.In afara de asta ar mai fi Seria GTA de la Vice City incolo plus Hard Truck: 18 Wheels of Steel

| Calin_Andrea_1984 a răspuns:

Euro truck simulator!