| Radaaa a întrebat:

Hey love struck :* eu si Manifest vrem sa ne uitam la filmul HAVOC 2 normal adolescent behavior il avem scos deja happy dar. nu stim despre ce estelaughing laughingrolling on the floorfara copy+paste de pe net, va rog. Fundoiwinkinglaughing

Răspuns Câştigător
| Armyanka a răspuns:

Salut,fatalaughing! Am citit pe net și.este un grup de tineri care nu au voie sa facă știi tu ce cu alții din afara grupului dar una Wendy se indragoseste de un vecin care nu e în grup și asa începe toata acțiunea. FUNDA!laughing