| Iuli_3859 a întrebat:

Hey love struck Vreau si eu niste status de iubireee frumoase si nu luate de pe neth:X dau fundalove struck mersi:X!

Răspuns Câştigător
| IoanaTempah a răspuns:

Cine se gandeste dc s-a mai nascut daca tot moare, trebuie sa se gandeasca de doua ori! Dragostea e unul dintre lucrurile pentru care ne-am nascut! Invata sa iubesti...

De cand te-am vazut prima data, am stiut ca te voi iubi, acei ochi albastri chiar nu ii pot uita.

Pentru ca te am langa mine, in viata nu imi mai este frica de nimic. Tu mi-ai dat forta doar prin incurajarile, iubirea ta si iti multumesc!

Am atat de multe ganduri care trec si pleaca, dar unu cu siguranta va ramane la locul lui mereu!; x
Iubirea este ca o comoara pe care nu ai dao nici pentru cei mai multi bani.

Sper ca ti-au placut happy

1 răspuns:
| Gipsy a răspuns:

Am eu statusuri. Iti trimit id meu prin mesaj.