| marius_8727 a întrebat:

Hey YPU! Sunt clasa a 9-a la un Colegiu National, iar pe semestrul II vreau sa ma mut o ala clasa din acelasi liceu. Problema este ca parintii mei nu sunt de acord cu mutarea mea. Cum sa-i fac sa fie de acord cu asta, chiar si inventand unele pretexte. Problema cu adevarat este ca nu m-am integrat bine in noul colectiv si sunt luat peste picior de unii colegi ai mei, dar nu vrreau sa spun asta parintilor mei. Vreau sa gasesc cat mai multe motive. Multumesc!

3 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Stii cat de usor imi era mie acum sa raspund daca imi ziceai si mie ce profil esti la ce profil vrei sa mergi?
Oricum sa imi zici ce profil esti si la ce profil vrei ca poate te pot ajutawinking

| saku970 a răspuns:

Si atunci de ce vrei sa te transferi.mda.
Pai daca esti la intensiv engleza atunci le poti spune ca nu esti asa de bun la engleza sau cam asa le poti da explu de bac ca daca tu bnu te pricepi la ceea ce faci in liceu o sa ajungi la bac si o sa pici...sau cam asa, dar faza asta cu mutat de la mate-info la mate-info nu prea isi are rostul...

Răspuns utilizator avertizat