| girls24 a întrebat:

Heyy....Cine poate sa imi spuna cateva statusuri atat de dragoste cat si amuzante. Funda la cele mai multe

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Se spune că banii nu aduc fericirea... Dar toți vor să se convingă singuri

Lumea se strica asa de repede... ca eu nici nu reusesc sa ma adaptez

Tii foame? Nu! Tii sete? Nu! Fete vrei? Două!

Toti ramaneti soricei in ochii mei de vultur!

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Telefoanele acum sunt din ce in ce mai subtiri si destepte - iar oamenii invers

Aleg raul pentru binele meu

Pe unii oameni trebuie pur si simplu sa-i cuprinzi de gat... cu o franghie

Ce striga un profesor de informatica cand se ineaca? - F1! F1! F1!

Regulile pe trecerea de pietoni. Verde - mergi, rosu - fugi!

Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile... In prezent lipsesc hainele!

Am hotarat sa duc un mod sanatos de viata - mi-am cumparat bicicleta, acum dupa tigari si bere ma duc cu bicicleta

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

1 răspuns:
| Andreeac33 a răspuns:

Cred ca inima mea e inchisa pentru renovare! Nu mai incercati! Lucratorii se misca greu, romaneste. Fura materiale, sunt lenesi...Nu stiu cat va mai dura!
Paradis cu o umbra si un vis.
Simt vantul cum imi bate in crestet si parca imi zgarie urechile.Nu,nu e briza marii……marea am parasit-o de mult si pe el l-am lasat acolo, printre valuri si amintiri.Inca mai port mirosul lui in haine, iar fumul de la tigarile lui parca s-a intiparit pe pielea mea.Dar vantul acesta parca sterge orice amintire, orice ma leaga inca de el.Si ma simt usurata, pentru ca piatra pe care o aveam pe inima s-a prefacut in nisip, nisip ca cel pe care am calcat atunci cand am plecat de langa el.
Si mor…. incet si sigur.Mor de dragul tau.