| Username1920 a întrebat:

Heyy,imi puteți recomanda niste animeuri cu baieti draguti? Preferabil sa fie scurte si pe Netflix. Sau daca nu, niste mangauri pe WebToon daca știți.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sara0owu a răspuns:

Manga recomand Midnight poppy land, edith, freaking romance, subzero
Si anime free, haikyuu, ouran hightschool host club, durarara, akastuki no yona.Nu is asa scurte dar sper sa gasesti ceva ce iti place.

| Sara0owu a răspuns:

Manga recomand Midnight poppy land, edith, freaking romance, subzero
Si anime free, haikyuu, ouran hightschool host club, durarara, akastuki no yona.Nu is asa scurte si nu cred ca gasesti vreunul pe Netflix dar sper sa gasesti ceva ce iti place.