| βeβeℓușa a întrebat:

Heyy":pe fundulistalaughing[fundita adica] ce metine faine stiti daca badjocoriti sa stitii ca veti fii denuntati happy:X

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Metin2 Hakuna, Metin2 Hemoragie, Metin2 Mijagi Mj3, Metin2 ValMondial, Metin2 Hammer, Metin2 Explossive.

| oOSaritaOo a răspuns:

Uite aici un site cu un metin superrrrr : evosmetin2.zapto.org
Metinul e pvm/pvp şi e super fainnnnn. Mă găseşti în joc cu numele de DjJulieta.

| sefu97 a răspuns:

Deci Metin2United(server englez full romanilaughing Metin2Fun(server roman) Hiroko2(server nu stiu ce limba da sunt romani) Metin2Mondial(francez arme de lvl 250 sau 255 max) da cel mai bun e Metin2United

| Denis1 a răspuns:

Salut! uite sunt destul de smechere metin 2 : steel united urano pandora dinasty lunaris apolo vezi ca metin 2 steel e cam greu de gasit