| ZoZoHeart a întrebat:

Heyy. Se gasesc in Romania (Bucuresti?) instrumente pentru. puncte pe unghii (dotting tools)? Se gaseste. aaaaa. disc din ala cu forme cu stampila (Youtube: stamping nail art)? Siii, se gaseste creion din ala pentru. detalii pe unghii (nail art pen)? Pe net stiu ca sunt dar in magazine?

1 răspuns:
| Corina2016 a răspuns:

Poti sa te duci laa un magazin care sa aiba lucruri pentru femei si sa aiba oja si cauta acolo trebuie sa fie daca nu la magazine de specialitate