| MikyAndreea a întrebat:

Heyy, TPU!
Am o fundita si o dau celui care ma ajuta si pe mine... Cum pot sa imi pun nume in paranteza pe facebook?batting eyelashes puppy dog eyes
Multumesc anticipat!
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Syaaa a răspuns:

Heii :* este foarte simplu (6 pasi):
1.Dai la setarile contului
2.Dai la general happy
3. Apesi unde iti scrie "Nume"
4. Dai la Editeaza happy
5. Scrii (porecla sau numele dorit) Acolo unde iti scrie "Nume Alternativ"
6. Dai salveaza si gata happy
Bafta:* o zi buna in continuare iti doresc love struck!

2 răspunsuri:
| IuliaEremia a răspuns:

Dai la setarile contului, la "Nume", si mai jos acolo scrie " Nume Alternativ", pui acolo ce nume vrei, bagi parola si dai " Salveaza Modificarile"! Funda? :*

| paco7 a răspuns:

Unde scrie sa iti scrii numele iti scrii ce nume vrei si dupa scrii in paranteza cevrei