| danutzaaa1234 a întrebat:

Heyy TPU! Avem de facut la scoala un proiect pentru engleza cu titlul "Romania in trecut " si nu am nici o idee. Dati-mi si miie niste ideei plz.

2 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Pai poti sa vb despre politica, vestimentatie, modulde a vorbi, meniul, felul in care iti poti petrece timpul, modul de a invata/preda totul daca vrei ca o paralela

| cmaryy2006 a răspuns:

Pai scrii despre formarea pop roman unde au trait in ce ani sa-au format si tot asa si le traduci pe google