| BruneTTe a întrebat:

Imi dati si mie idei de proiecte [ pentru engleza ]? Adica avem de facut un proiect la alegere si chiar nu am idee despre ce sa scriu thinking Eventual un site cu informatii... ceva thinking Mersi muult de tot!

Răspuns Câştigător
| George130 a răspuns:

Ai aici : http://www.referatele.com/referate/engleza/online12/engleza3.php
_______________________________
http://colta-zone.forumz.ro/

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ai putea sa scrii despre o atractie turistica din Marea Britanie happy.

| MiK3L a răspuns:

Scrie ceva mai interesant asa ca sa atraga si colegii in timp ce citesti ceva de genul : Un vis pe care l-ai avut tu. sau Despre Tutankamon. Greci. Romani. Daci. Sa povestesti depre monumentele Romaniei.

| skumpikkk a răspuns:

Pai...si noi am avut de facut proiecte la engleza iar cele mai cautate au fost afisele cu diferite spectacole sau diferite articole cu informatii despre concursuri sau ceva nou aparut intr-o scoala fi inventiv

| AlabalaAnonim a răspuns:

Scrie despre Irlanda, traditiile Irlandei, legendele si toate astea

| Campan_Mihaela_1995 a răspuns:

Vreau sa fac un proiect dar sa aiba text in engleza

| Paula_Ionita_1970 a răspuns:

Trebuie sa cititi in carti si in vocabulare