| criss66 a întrebat:

Heyy TPU!

Ce telefon pana in 400 lei imi recomandati, avand in vedere ca butonez mult (probabil perfect ar fi cu tastatura qwerty) si intru des pe net. Problema sunt banii, pentru ca am buget de laptop si telefon, iar mai mult de 400 lei nu-mi permit.
Ar fi perfect daca gasesc model pe culoarea albastru deschis (sau turquoise).
M-am orientat momentan la Nokia Asha 200 sau 201(dual sim) pe culoarea "aqua". Din pacate nu l-am gasit pe nicaieri in stoc.

Daca stiti de unde il pot comanda lasati va rog un link.
Va multumesc mult!

P.S: Dau fundita pentru cel mai folositor raspuns.

4 răspunsuri:
| zuziOoO a răspuns:

Ia-ti Nokia c3

| slayer2012 a răspuns:

Cu un buget redus iti recomand sa iti faci un abonament de regula la cosmote telefoane ieftine dar te rupe la abonament 2 ani

| criss66 explică (pentru slayer2012):

Am deja abonament... nu pot sa-mi mai fac unul. Si intr-adevar m-ar costa mult

| slayer2012 a răspuns:

Ar mai fi un telefon 440 lei aproximativ Nokia X2 este un telefon foarte bun camera de 5 megapixeli etc incearcal