| Rennata a întrebat:

Heyy TPU cum se descarca aceste teme pentru Samsung star adica am gasit un site care are teme super pentru telefonul meu dar nu stiu sa descarc nici una please ajutati-ma!:-p:( uiteti linkul am uitat sa il pun
http://www.tehkseven.net/theme/109484/mickeyrocks-playbo y-mobile-theme.html

Răspuns Câştigător
| SerbanElyan a răspuns:

In dreapta titlului este un buton de download si apoi unul de like... daca nu merge, incerca sa la iei de pe zedge, mai bine. Este mult mai usor si doar dai pe butonul de download... big grin