| CristieXe a întrebat:

Salut din nou, o noua zi o noua intreabrebig grinati-mi un site cu THEME/WALLPAPER/GAMES/SONGS/VIDEO pentru teleonul Samsung Star 3 GT-S5229, la teme am cautat dar cand le descarc imi scrie fisier neacceptat.De ce?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Incearca aici:http://pcpedias.blogspot.ro/......entru.html

2 răspunsuri:
| R_Steph_1994 a răspuns:

Zedge.com Iti bagi modelul telefonului si-ti da ceea ce cauti. Temele s-ar putea sa nu le accepte telefonul tau pentru ca: 1. ori exista o confuzie a site-ului si-ti da teme care nu au nicio legatura cu telefonul tau, 2. telefonul tau nu accepta teme, 3. au virusi ssau 4. trebuie modificate/piratate (sau ceva gen) intr-un program anume dar iti da multe batai de cap dupa. Am avut si eu problema asta cand aveam un LG KP502 Cookie. Am vrut sa-i iau teme si nu mergeau.

| CristieXe explică (pentru R_Steph_1994):

Si pe zedge imi da asa, am sistemul de operare JAVA.