| UrsuletzChocolatiu11 a întrebat:

Heyy TPU. Imi puteti da si mie niste status`uri scurte de indiferentawinking, dragostelove struck. tristetesad. etc. nu cont :*. plzzwinking

Cele mai frumm primeskk funda logikklove struck

Răspuns Câştigător
| Andr3e a răspuns:

Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu! Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!
? Chiar dacã e micã
Nu te juca cu ea
Pt cã mereu a stiut si stie ce vrea
Nu suportã nicio indiscretie
Asta micã e o bestie?¦
Thu crezi ca-s la fel…Dar is diferita…Stii…poate sunt mai rebela decat ti-ai imaginat uh vreodata dar nu arat asta deoarece prietenii adevarati si-au dat seama de asta de mult timp
In viata nu este totul roz si oamenii sunt ca niste fiare si uneori toti avem nevoie de mesaje de incurajare.Asha ca vreau sa te incurajez sa te aduni si sa te urnesti din loc, tu daca te superi putin poti sa muti muntii din loc!♥ ♥
# Stii? Vad viata ca pe un joc. Sunt pasionata mereu de primul loc! Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?
Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa ta! Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata, cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta",gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba,si zile in care arata extraordinar :X
N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare, n-o sa uit ceea ce mi se greseste, o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie
Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum sunt o alta fata
Funda?; x

11 răspunsuri:
| Andr3e a răspuns:

Ms pentru funda!; x;*

| UrsuletzChocolatiu11 explică (pentru Andr3e):

Npk:* Id tau prin mesaj mi`l poti da si mie plzz?batting eyelashes

| Andr3e a răspuns (pentru UrsuletzChocolatiu11):

Ok.Ti`l trimit imediat.

| Andr3e a răspuns (pentru UrsuletzChocolatiu11):

Trimite-mi uh un mesaj cu"da`mi si mie is tau!"ca`s mai noua pe TPU si nu stiu cum se trimit.Stiu doar sa raspundbig grin

| Andr3e a răspuns (pentru Andr3e):

Trimite`mi uh un mesaj cu"da`mi si mie id tau" k sunt mai noua pe TPU si nu stiu cum sa trimit.stiu doar sa raspundbig grin.Ms!

| UrsuletzChocolatiu11 explică (pentru Andr3e):

Niki eu nu pot trimite dar imi fac un id ciudath ca sa nu il ia toti til dau tot aici si pai vb pe id asta nou si til dau pe ala pe care o sa int mereu :*

| UrsuletzChocolatiu11 explică (pentru Andr3e):

Uite id`ul aniii1132@yahoo.com

| Andr3e a răspuns (pentru UrsuletzChocolatiu11):

L`am bagat.

| UrsuletzChocolatiu11 explică (pentru Andr3e):

Sa il mai bagi odata k miee nu miie aparut sad sa iti dau acc mai da odata add aniii1132@yahoo.com

| UrsuletzChocolatiu11 explică (pentru Andr3e):

Sa il mai bagi odata k miee nu miie aparut sad sa iti dau acc mai da odata add aniii1132

| RedBullet5 a răspuns:

Intra pe http://www.detectinvisible.me/ si gasesti acolo tot ce vrei;)