| AnaÎşiSchimbăNumele a întrebat:

Heyy [TPU]. :*:* Mainhe am examen la romana sh m`ie frica. noy l-a inkeputu anuluy am loat niste culegeri cu teste ca la examen sh v-a rogh frum de tot daca puteti cine vrhea s`a m`i le rezolve sh m`ie pana maine ca a`m inkercat si nu stiu. nu st multe st vreo 3o v-a rogh mult kear a`m mhare nevoe` :*:* Mz mult :*

Acum serios, maine e examen si s-a umplut site-ul de intrebari legate de chestia asta (cu intrebarea mea in frunte, da). Astia care tot cereti raspunsuri, nu sunteti singurii care dati examen. Bine ca nu cereti sa vina cineva de pe TPU sa dea examenul in locul vostru. Frate, daca nu poti, nu poti, asta e. Vrei sa iei examenul cu o nota cat mai mare, dar de fapt nici nu stii sa scrii? (Ma rog, nu e cazul tuturor. Cine vrea sa se simta, e liber.) Si va mai e si lene. oh go on Vreti sa faca altii treaba pentru voi.

Si da, imi dau seama ca asta nu e o intrebare. Hai, ca sa nu o trimit de pomana (ca oricum n-o sa fie luata in seama de cei de care vorbeam), sa fiu si eu draguta si sa va intreb: aveti emotii?
Si ca sa fiu si mai draguta, succes tuturor care dau examene maine si miercuri.

5 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Mersi,mersi...avem nevoie de multe urari de bafta si a ta e binevenita! tu dai examen maine?

| AnaÎşiSchimbăNumele explică:

Da, @Anduuu.

| libelula a răspuns:

Da...si eu dau maine examencrying! sper sa fie bine...succes tuturor!

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Hei, și eu am mâine examen.
Emoții? Da, în ciuda faptului că sunt pregătit.
Emoțiile de fapt în ce constă? În faptul că nu știi ce se va da, în faptul că speri din to sufletul să-ți pice ceva ce știi, iar acestea vor trece imediat ce vei ști subiectele. După, nu rămâne decât să fii foarte atent și totul va fi bine.
Frate, e română.
Dacă nici aici nu se vor lua note mari, atunci nu știu.
Pa-pa.

| xPixeliSacsi a răspuns:

Duduie O.O esti romanca ma? O.O la cum scrii nu prea cred. o.o