| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Stie cineva ce tara ocupa locul 1 la cultivarea strugurilor? big grin

8 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

China sau Turcia :X

Funda?

| Ella_4255 a răspuns:

Romania cred ca la cati betivi avem rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| valyalexia a răspuns:

Franta

| PuFuLeTe a răspuns:

Spania, Franta, Italia, Chinabig grin Fundaa?smug

| Deeaa_8846 a răspuns:

Italia!

| Babyy_3377 a răspuns:

CHINA (fraierilor) ea este pe plan mondial cea mai mare cultivatoarea de rasaduri de toate felurile inclusiv cultiva si cea mai mare parte de struguri albi si negri!

| ElenaErika a răspuns:

Mari tari cultivatoare sunt Spania, Franta, Italia, Turcia si Portugalia. Romania

| adryian a răspuns:

Spania cu siguranta