| AncutsaAlexutsa a întrebat:

Heyy TPU :*

vreau si eu sa stiu, cum pot scoate poze dintr'un videoclip, pe pc? :-s

Multumesc anticipat

Fundaaa :*:X

Răspuns Câştigător
| biobix a răspuns:

Este foarte simplu... dai play la video si il opresti acolo unde este poza pe care vrei s-o iei, apoi pe tastatura este deasupra de Delete si End, un buton pe care scrie "INSERT" si deasupra lui este un alt buton pe care scrie "Print Screen", apesi pe 'Insert' si 'Print Screen', dupa intri in Paint si apesi ' Ctrl + v ', o sa-ti apara imaginea acolo. Bine v-a trebuii decupata si poti face asta chiar pe paint. :]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scana o poza din video sau mai multe, desigur dupa ce ai oprit clipul.
Descarca Photoscape.