| Soranaa a întrebat:

Heyy TPU! kiss

Vreau si eu statusuri de amintiri cu colegi de clasa sau de scoala.Plz imi trebuie urgent.

Cele mai frum primesc fundita.

V-am pupath :X kiss

BYE - BYE :X

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Sa iti pese de cei care impart cu tine,
Sa imparti cu cei care te cunosc,
Sa-i cunosti pe cei care-ti duc dorul,
Sa-ti fie dor de cei care-ti vor binele.
Mult noroc in viata!

Cu o inima, 2 ochi, 5 litri de sange, 206 oase, 60 de trilioane de celule ADN iti doresc tot binele din lume. Sa ne revedem cu bine!

Viata nu inseamna de fiecare data chiar tot ce ne dorim, dar incercam sa o traim cat mai bine posibil. Nu exista viata perfecta dar putem petrece oricand clipe minunate si perfecte. Sa ne revedem cu bine si mult noroc!

Cand lucrurile merg prost, cand lacrimile iti curg pe obraz, cand tristetea iti macina sufletul, intotdeauna sa-ti aduci aminte de clipele minunate petrecute impreuna. Multa bafta in tot ceea ce vrei sa faci!

Niciodata sa nu-ti ascunzi tristetea,
Niciodata sa nu spui ca esti bine atunci cand nu e asa,
Niciodata sa nu spui ca esti singur atata timp cat eu voi exista.
Iti doresc mult noroc si fericire!

• Toti avem o pereche de aripi, dar numai cine viseaza invata a zbura…
• Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara….
• Am oprit o picatura de apa
si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
• Sunt oglinda adevarului uitati-va inauntru si descoperiti golul ce este in voi.

Va Veni O Vreme Cand In Urma Vei Privi! Ai Vrea Sa Reinvie Toate Bucurii, Nebunii.Dar Trecutul Se Ascunde! Nu Mai Vine Niciodata.Numai Amintirea Spune:'Asa A Fost O Data"

Esti elev si n`ai necazuri
si la ore faci necazuri...
si la vremea despartirii
deatat plans uiti de tabla inmultirii...

de bancile in care ati stat atata vreme
de colegii de banca pe care iai avut
va veti desparti, si nime` nu se teme
ca veti da lucrare, sau tema la ceva de facut

sper ca niciodata sa nu uitati acesty 8 ani,
sa nu uitati ca in generala ati fost pustani,
si peste scurt timp un drum in viata trebuie` satsi alegi...
dar niciodata sa nu uiti catsi fost COLEGI!

Totdeauna capul sus si privirea dreapta
Niciodata nu poti sa stii ce te asteapta.
E greu sa dai sfaturi bune celor ce-au nevoie
Dar mai greu e sa-ti mentii viata propie la o linie.

Au trecut 8 ani frumoși, în care am râs, ne-am distrat, am mai și plâns, dar totdeauna ne-am înțeles, cu excepția datei când m-ai pârât la profa de englă. Oricum, îți urez mult noroc și succes în continuare. Te pup. H.

2. Vreau să îți mulțumesc sincer pentru tot ce ai făcut pentru mine. Ești o persoană demnă de tot respectul meu, specială. Prezența ta mă face să mă simt optimistă și cuvintele tale aduc pacea în viața mea. Mulțumesc că ai fost alături de mine în situațiile grele și m-ai sprijinit ca un prieten adevărat! S.

3. Noi ne cunoaștem de mai bine de 8 ani și pot să spun că ai fost întotdeauna o fată ambițioasă și că o să-mi lipsești când o să-mi aduc aminte de orele lejere în care jucam cărți. Oricum, îți doresc mult noroc și succes în continuare. V.

4. Eu nu o să scriu un roman, o să-ți urez doar multe succesuri în calea pe care o vei alege. Cu stimă. H.A.

5. Fie ca binele pe care-l dorești altora să ți se întoarcă înzecit și, cu voia lui Dumnezeu, să ai parte de succes în calea pe care ți-ai ales-o în viață. Baftă și noroc! G.

6. Mult succes în clasa a 9-a și lasă biserica în exces! Dumnezeu nu-ți dă nici pâine, nici vin, veci și pururea Amin. Baftă! B.

7. Știu că uneori nu ne-am înțeles bine, dar asta e, au trecut cei 4 ani. Îți urez succes mai departe, la liceu și în viață. A.T.

8. Copil hiperactiv, văd că în ultima perioadă te-ai mai potolit! Foarte bine, micuțo! Sper să ne vedem la anul’ des. Baftă în continuare. Multă pupăceală. F.

9. Chiar dacă în primii ani ne certam non-stop și plângeam apoi în fața dirului, mă bucur foarte tare că am trecut peste aceste neînțelegeri. Sper să ai tot norocul și fericirea din lume. Pupici.