| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Heyy Tpuu! Am o problemuta laughing. Varamea mai mica se plange la mine ca e prea scunda. E in clasa 5 si are 1.40 laughing m-a bufnit rasul cand am auzit-o dar in fine.voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

E mică la 1.40 şi e clasa a 5a? Păi, prietena mea are 1.50 şi e clasa a 9a, deci să se bucure că are atât. O să crească, să stea liniştită. Să nu se mai gândească, va trece timpul repede.

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Va mai creste probabil. depinde si cat de inalti sunt parintii. Sunt atatea alte griji pentru care sa isi faca probleme in viata!

| JustmeV a răspuns:

Hei! Ce sa spun... eu am 1.50 si intru in clasa a IX -a laughing. Fiecare ne dezvoltam diferit, sa nu isi faca probleme. Pana va deveni majora, are timp sa se dezvolte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si? Nu-i nimic.Va mai creste pana la 16-17 ani, se va mai dezvolta.
Sa stea linistita, ca nu ramane pitica.
Te pup!

| andreeadenisa22 a răspuns:

E foarte bine, eu in clasa a 5-a aveam 1.50, dar aveam colegi si mai inalti, dar si mai scunzi. Depinde de fiecare persoana in parte.

| qIrinna a răspuns:

Toti ne dezvoltam diferit si sa stea calma ca va creste si se va dezvolta. nu ramane mica(pitica)