| Alicutz a întrebat:

Heyy happy
Vreti o funda >:?
Atunci cititi :
Deci, luni plec intr-o tabara...Vom fi cam 10 persoane. Ziceti-mi si mie va rog muult niste farse

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Uite cateva farse. Noaptea cand va adunati si vorbiti aduci in discutie ceva despre fantome o legenda horror si le zici ca nu crezi in asa ceva..deschizi usa si te prefaci ca pleci dar in acle moment tipi..toti se vor speria. ori te ascunzi sub pat si faci zgomote... daca nu poti face farsa de genul pui sare in suc..pachetul de guma din care iese un sarpe. sau mai era o soluitie asemanatoare cu cerneala si daca stropeai pe cienva parea ca ai murdarit haina dar disparea in cateva minute.

5 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Poi de obicei ar trebui sa-ti vina pe moment, da uite niste idei :
1. In timpul noptii, puteti sa-l desenati cu fardurile unei fete ( sau cu carioci alea alea, in fne.) pe fata pe un coleg de-al vostru
2. Poti sa faci tot unuia de la tine din camera sau cu care ai plecat in tabara farse la telefon smug
3. Daca aveti nu stiu ceva insectedin plastic puteti sa-i puneti unui sperios in mancare :]]]]
Eh...iti mai vin tie pe momentwinking
2,

| Elvina a răspuns:

Cu pasta de dinti in adidasi, creion pe fata, farduri, ruj, asta fete baietilor, sa-i dea cu oja in timp ce dorm, cu rimel.

| Iridinvest a răspuns:

Cand un coleg face baie pe cap-bineinteles ca el sta cu ochii inchisi, ii torni sampon intr-unalaughing

| kozzmyn a răspuns:

Poi.....iei o sticla de cola bagi mentosane in ea si o agiti, iar dupa aia pui pe cineva s-o deschida si o sa vezi ce o sa se intample laughing. Multa BAFTA!

| Zeeds a răspuns:

La mine in tabara s-a intamplat ceva haios pe care au pornit-o baietii
totul a fost vorba despre FANTOME
veneau pe ascuns ne bateau la usa fugeuu, daca aveam usa deschisa ne-o inchideau tare si fugeau apoi peste tot au inceput sa scrie MAX care are doua sensuri max mult si max nume
pana si la noi in baie au inceput sa vina si pe oglinda au facut din picaturi numele
apoi pe un geam au scris cu ceva rosu zici ca era sange tot max si langa TROM si s-a nimerit sa deschidem fereastra cand erau si ei cu noi...domne daca ii vedeai ce bine jucau
si au continuat cu sunete ciudate aualeau de atunci nu am mai fost in tabara aveam 10 ani iar acum 14 si de abia acum ne-au spus ca ei au fost