| anonim_4396 a întrebat:

Heyyyy stie careva daca se pot bate tatuaje temporare (3-4 ani) Daca da unde? Mentionez ca locuiesc in Roman - Neamt!

3 răspunsuri:
| Speed2000 a răspuns:

Eu am auzit doar de tatuaje temporare ce tin doar 6 luni, Uite : http://www.tatuajetemporare.ro/ asta cred ca te-ar putea ajuta! Succes

| gabyalex a răspuns (pentru Speed2000):

Hey dar acolo sunt tatuaje care se aplica. si scrie ca tin doar pana la primul dus. eu voiam un tatuaj care sa tina cel putin un an, adica sa nu fie pe viata. Si am gasit un salon prin Bucuresti dar nu stiu cum sa ajung pana la el. deci ma poti ajuta?

| Speed2000 a răspuns (pentru gabyalex):

Pai spune numele salonului