| AnDrEi_8507 a întrebat:

Heyz,, pentru fete" big grin ce baieti/barbati preferati:cei cu ochii albastri sau cei cu ochii bruneti ...pentru curiozitate eu am ochii caprui si parul mai lung ca a lui Zac Afronbig grin

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Negri sau caprui, nu-mi plac ochii verzi sau albastri, mi se par cam recihee hee cei albastru inchis mai merg, dar deschis nu-mi plac x_x

| aliyna a răspuns:

Nu prea are importanta culoarea ochilor, a parului, important e sa stie cum sa se comporte, sa respecte, sa iubeasca, sa stie sa se faca placut.Si ca sa-ti raspund la intrebare, imi plac barbatii cu ochii verzii-albastruii.

| catalina_8997 a răspuns:

Nu prea au mare importanta chestiile astea, dar daca e sa o luam asa parerile sunt impartite. Mie spre exemplu imi plac la un baiat ochii nergri.

| MangoGirl a răspuns:

Nu conteaza...important e sa ma respecte si sa ma iubesca.big grin Nu-ti fa griji...pari dragut, dc iti faci atatea griji? Succes