| Simona08 a întrebat:

Hhey TPU! vreau si eu niste siteuri cu poze pentru facebook! funda!

Răspuns Câştigător
| SellyS a răspuns:

Ahh. nu s-au scris si link-urile laughing. scuze. We heart it si tumblr :*. scuze dar nu s-au transcris si link-urile laughing :*

2 răspunsuri:
| SellyS a răspuns:

Heii! :**. Eu am o pagina pe Facebook deci stiu de unde sa iei poze superbeee!

| Simona08 explică (pentru SellyS):

Ahaaa.....de unde?

| SellyS a răspuns (pentru Simona08):

Ahh. nu s-au scris si link-urile laughing. scuze. We heart it si tumblr :*. scuze dar nu s-au transcris si link-urile laughing :*