| DyyDyy0617 a întrebat:

Hi all! am o mica mare problema cu netucrying. se conecteaza, insa dupa cateva secunde mi se deconecteaza si am vazut eroarea asta "This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)" si nu stiu ce sa facthinking! plss ajutati-ma. funda normalhappy p. s; am windows 7

1 răspuns:
| 9AlExAnDrA97 a răspuns:

Du-te la compania la care iti este conectat internetul ei sigur vor sti ce se intampla