| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* am un sony ericsson w200i...am cablu de date la el.card de memorie...si vreau sa imi pun muzica pe tel... din pc... dar nu prea stiu ...care ma ajuta si pe minebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| babyangel a răspuns:

Conectezi cablu la calculator si la tel si intri in folderu cu muzica de pe calc dai copy si paste in telefon. in my computer iti apare ce ai in telefon.

2 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Pai a mers si acum nu mai mg sau ce nu am inteles. Oriqm daca nu l-ai folosit inca trebuie sa instalezi programul pentru cablu de date mai intai (sigur ti-a dat si cd-ul ) si apoi il conectezi adica il bagi in gaura aia pentru cablu USb si mai departe ar trebui sa te descurci daca nu uitate pe youtube sau mai bine adauga id aly_darkburn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uitati ca nu prea pot sa explic foarte bine...id meu este mirelacristina91 si va explic mai bine ce si cum ...ca serios chiar nu stiu ce are sau ce trebuie sa ii fac straight face