| vodytza a întrebat:

Hi all! Sunt nou pe-aici! Cine imi poate spune cum sa fac sa nu ma mai gandesc la fosta?

Răspuns Câştigător
| Stefania . a răspuns:

Gasesteti alta.happy

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
incearca sa iti umplii timpul cu activitati p care iti place sa le faci si care sa nu iti aminteasca d ea...banuiesc ca esti la scoala iar in timpul liber ai putea iesi in oras prin parcuri cu prietenii, ai putea sa te inscrii intr-un club sportiv daca iti place sa faci sport si multe altele.totul e sa vrei sa o uiti si vei reusi.

soothe
| soothe a răspuns:

Pai nu e voie sa raspundem folosind limbaj trivial!

| gabriela_8989 a răspuns:

Incearca sa fi ocupat cu altceva sau altcineva.