| anonim_4396 a întrebat:

Hi all! va place emisiune burlacul cu catalin botezatu de pe antena 1? pe mine sincer ma cam enerveaza fetele alea care mai nu s-ar omori pentru el.care este parerea voastra?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Disperaţi după bani! Un creator de modă care se respectă rămâne tot la pasiunea lui, moda.
Pa, pa.

| Anna98Anna a răspuns:

Ele au mers acolo pentru banilaughing nici macar nu le intereseaza de catalin botezatu ca nu e nici tare frumos.

| Alexxe a răspuns:

Nu pot sa cred thinking Cum sunteti in stare sa rezistati mai mult de 5 minute la o emisiune de genul asta? Niste pitzipoance care vor sa ii ia banii lu un Gigolo'?laughing) hai ca esti funny

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Catalin Botezatu nu stia cum sa mai atraga atentia...si de asta a facut emisiunea asta. Distractie pe banii altora.Iti spun eu ca dupa cateva saptamani, luni dupa ce se termina emisiunea fetele alea o sa ajuga staruri tv gen Bianca Dragusanu.sau cum o mai cheama.Si acum sincer, care fete cu mintea ingusta nu si-ar dori un sot bogat si celebru?

| Miuriel_7546 a răspuns:

J pe mine ma enerveaza nici macar un pic de minte n-au cand se va alege finalista si alea pierzatoare vor veni acasa pai cine le mai ia pe alea de sotie stiind ca ele mereu o sa viseze la Catalin Botezatu? Sau mai ales ca le stie o tara intreaga ca au pierdut dar ele se tot bat ca proastele...Mare e gradina Domnului, poarta-i deschisa si prostii sar gardu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proasta emisiune, mai ales ca el e bisexual, si fetele sunt...