| anonim_4396 a întrebat:

Hi alllove struck revin cu o noua intrebare big grin stiti cumva pe cineva care inchiriaza apartamente de 2 camere in crangasi sau prin zona de exemplu cora cu pretul maxim 300 de euro pe lunabig grin? multumesc

3 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Buna Ana,
Incearca pe http://www.anuntul.ro/. Acolo gasesti o multime de anunturi, si poti sa le sortezi dupa ce vrei ( zona, pret, etc ). Sigur gasesti. pup :)

| SlobodLaGura a răspuns:

Daca gasesti vreau si eu. Pot fi un coleg bun de apartament.

| jankistu a răspuns:

Pai stai sa vad ce pot sa fac. poate gasesc mai ieftin...