| AnneMarriie a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste site-uri de inchirieri apartamente? Caut de ceva vreme un apartament cu 2 camere in Bucuresti zona Romexpo, Crangasi sau ceva apropiat de cele doua si nu gasesc. bugetul meu maxim fiind de 230 euro. Daca ma puteti ajuta, va multumesc mult happy

1 răspuns:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Desigur, te pot ajuta. Si eu sunt in aceeasi situatie doar ca este vorba de o garsoniera.
Pe www.olx.ro gasesti o varietate de apartamente si garsoniere, trebuie doar sa pui tag-ul crangasi si sa selectezi pretul si vei gasi toate ofertele. In principiu ce este pe olx vei gasi si pe celelalte situri.
Bafta!