| AnnonnimGirrl a întrebat:

Hi! Am nevoie de ajutor cu un cadou de Craciun pentru un coleg.Am facut chestia cu "Mosul secret" si mi-a picat el.Stiu ca ii place sa se plimbe cu bike-ul, e fan poli...Restul chestiilor ce le stiu nu prea conteaza in alegerea unui cadou.S-a decis,la clasa, sa fie aproximativ 20 de lei. Ce as putea sa ii cumpar? Tu ce i-ai cumpara colegului tau? big grin
Sunt clasa a9a,btw.
FUNDA!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula (ca tot a venit iarna acum).
Un ceas (cu siguranta i-ar placea)
O ''brosa'' cu initiala numelui sau, sau cu zodia sa.
Sau o bratara care sa aiba ceva legat de zodia lui.happy

Sper ca te-am ajutat!>

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Iai niste manusi pentru bicicleta sau ceva accesorii pentru asta (oglinzi, sa cu gel etc.) Ceva fular cu echipa de fotbal sau vreo minge ca doar e baiat.

| Irina117 a răspuns:

Bună! Și noi facem chestia asta cu moșul, super idee. Dacă aș fi în locul tău, i-aș cumpăra un set de produse pentru îngrijire personală/parfum. Dar dacă ai zis să fie de aproximativ 20 de lei, cumpără-i ceva legat de Crăciun. Sau dacă spui că îi place să meargă cu bicicleta, caută o cană sau ceva legat de sporturi. Succes! happy

| catalinutza99 a răspuns:

Eu i-as lua ceva semnificativ baietilor:un skate (care 12 lei in cora), manusi, fular o ciocolata...