| Justmeandmysmile a întrebat:

clasa mea a facut faza cu Mosul secret si eu trebuie sa-i iau cadou unui baiat din clasa. E inalt, frumos (hee hee )si glumet si chiar nu stiu ce sa-i cumpar.

8 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un parfum, o esarfa sau o chestie mai ornamentala cu msj...de ex si la noi s-a facut asta si una i-a dat o cana pe care scriu gen you are sweet cv gennn

| EnglandGB a răspuns:

Daca e glumet cumpara-i o pereche de boxeri fancy cv colorat cu ratuste sau ceva de genu

| giovannutzu a răspuns:

Eu zic sa al inviti la o plimbare cu scuza ca vrei sa te uiti pe la magazine si vezi ce ai place la ce se uita si al intebi ati place ai vrea sa tio cumperi eu zic ca asa ar fi cel mai bine si pe urma te duci si ai cuperi lucru ala.ast funda

| baimareanu a răspuns:

Ori ceva funny.ori un parfum.sau o esarfa tongue
funda tongue

| gaby555555 a răspuns:

Pai iti zic eu happy daca vr un spray sau nu stiu depinde cati ani aretongue si cand ma refer la spray set mai scump cv nu prea stiu cam cati bani vr sa ii iei si poti sa mai intrebi u cam ce ai vrea sau nu stiu FUNDA?

| Lanyshorta a răspuns:

Un lantisor dragut...star spun eu ca ar fi ideal, sau poate un fular personalizat, ca tot a venit frigul.

| Ellab a răspuns:

Pai acum depinde si de bani pe care ii. Daca vrei ceva mai ieftin cumpara-i un breloc nu cu numele lui ceva amuzantlaughing
Sau Daca ideea asta nu-ti place consulta-te cu un bun prieten (baiat) si intreaba-l ce i-ar placea sa primeasca cadou de la o fata...
Sper ca te-am ajutathappybig grin:*:**

| Alexa26 a răspuns:

Eu zic ca ar cam trebui sa te interesezi, stiu si eu ce ii place?
daca e genul ala de glumet va aprecia un cadou amuzant gen un tricou pe care sa scrie "Sunt baiat mare" sau ceva cu un mesaj specific rolling on the flooreu iti urez succes cu acest cadou (cat si cu baiatul ) laughing