| yulia_3998 a întrebat:

Hihappy
As vrea sa stiu daca se poate schimba carcasa la samsung u800.

funda la cel mai rapid raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| miha88sim a răspuns:

Buna happy
da poti schimba carcasa la Samsung u800 dar s-ar putea sa fie cam dificil fie poate sa se dea jos carcasa normal fie ori e lipita sau are ceva suruburi care trebuiesc indepartate sau poti sa te duci la un gsm sa ti schimbe ei... nu ar trebui sa iti ia mai mult de 5-10 lei :d

3 răspunsuri:
| kire a răspuns:

Da poti, te duci la orice service de telefoane din bucuresti(gasesti cel putin unul in pietele mai mari) si te costa in jur de 20 lei.

| yulia_3998 explică:

Aham