| CristinelAndrei a întrebat:

am un Samsung Soul b U800 si vreau sa stiu si eu daca il pot resofta.stiu ca la samsung nu exista teme si aplicatii ca la nokia decat daca resoftezi telefonul.deci ma poate ajuta si pe mine cineva cu un forum sau chiar cu un raspuns de la voi? Ms. funndabig grin

2 răspunsuri:
| newshtrutuale a răspuns:

Din cate stiu eu se poate resofta, dar intr-un service gsm, si nu sunt nici asa foarte multe teme.bafta

| Razvan91 a răspuns:

Http://gowap.ro/read.php? 10,25 Resoftare Samsung u800 Soul B nu este exact ce cauti :) dar nu mai gasesti in alta parte informatiile afisate acolo!