| Alexxa_4351 a întrebat:

Hi:*Aseara am avut un vis ciudatstraight facel-am visat pe fostul meu prieten intr-o discoteca langa o alta fata, care este in realitate prietena lui acumsad Eu parca dansam, iar el parca se uita asa suparat la mine, si prietena lui era imbracata in ceva negru si avea o pamblica neagra pe cap si se uita ciudat la minesad si parca dintr-o data s-au aprins luminile, iar toti se pregateau sa plece iar eu m-am oprit si ma uitam dupa elcrying

oare ce inseamna?
thinking
:*multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Este doar un vis oh go on

1 răspuns:
| Mara15 a răspuns:

Se uita suparat fiind trist sau nervos? Iar panclica si imbracamintea neagra inseama moarte, dar tu deja stii asta?! Nu-i asa?!