| Cristina_1126 a întrebat:

Hi! Cine imi face si mie un orar complet pentru clasa a 9a profilul filologie? fundita pentru cel mai bun raspuns:*:*:*

Răspuns Câştigător
| ancan a răspuns:

Pai. 4 ore de romana
5 ore de engleza [ parca asa ]
2 de franceza
1 de latina
2 de fizica
1 de chimie
1 de biologie
1 de educatie pentru sanatate
1 de muzica
1 de desen
1 de religie
2 ore de mate
2 ore de sport
2 de tic
2 ore de istorie
1 de geografie

cam astea sunt happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica? sa scriu un model de orar pe care l-ai putea avea la scoala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acu trec intr-a 10-a si sunt la filo. eu am altfel.
4 ore de romana
2 de mate
3 de engleza
3 de franceza
1 de latina
2 de geogra
2 de istorie
1 de sport
1 de desen
1 de muzica
1 de religie
1 de tic
1 de biologie
1 de chimie
2 de fizica
depinde de liceu. eu de exemplu nu fac educatie pentru sanatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa iti spun orarul meu din cls a 9 a(filologie)luni: franceza romana latina logica biologie dirigentie; marti:istorie sport romana geografie romana franceza; miercuri:mate fizic latina engleza franceza tic; joi:religie desen fizic romana mate; vineri: engleza muzica tic logik geografie chimie cam atat dar acum depinde de liceu:d