| 123_6738 a întrebat:

Hi! Cum sterg un id de mess yahoo? mersi

5 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Dai click dreapta pe id-ul ce il doresti sa il stergi, apoi dai delete, dar daca nu vrei sa mai primesti mesaje de la persoana respectiva, da-i ignor

| NoName1234 a răspuns:

Dai click dreapta pe cine vrei sa stergi si iti apare acolo o lista cu niste chestii si pe ultima chestie scrie delete, apesi acolo si s-a sters. happy

| isabella_1263 a răspuns:

Din lista ta...sau cum?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ainaw.com/programe-pentru-messenger/sterge-te-din-lista.html uite aci un program foarte folositor dacă vrei să te ştergi din lista cuiva.

| 123_6738 explică:

Un id p care l-am facut eu