| CreatzaBắ a întrebat:

Hi. dati'mi si mie niste statusuri de 'fite', 'pentru tarfe'(sa se simtalaughing ), cele mai multe si frumoase au fundabatting eyelashes :X

1 răspuns:
| xonia_5001 a răspuns:

• ___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
• Da frate, vorbesc de mine, vorbesc de un copil, ce zicea ca dincolo de acel "nu pot", orice-i posibil`!
V0i va chinuitsi s` ma barfitsi, iar eu m` distrez auzindu`va
• Nu s`ntem Nici Tampite Nici neb0ne`. Sn`tem D0ar 0riginale` [; x]