| Aannddrraaaaa a întrebat:

Hi! era un film dar nu mai stiu cum se numeste tot ce imi aduc aminte e ca era o familie ce jucau un joc gen monopoly si ceea ce ei jucau se intampla in realitate.stiti cum se numeste filmul? funditahappy

2 răspunsuri:
| Dianne_9377 a răspuns:

Nu stiu daca esti vorba despre acelasi film... am vazut si eu odata un film in care doi frati jucau un joc gen monopoly cu rachete spatiale si jocul i'a teleportat in spatiou apoi a aparut un astronaut, nu stiu cum se numea filmul...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare era filmul Jumanji? :X