| BreeTanner a întrebat:

Hi! Exista vreo modalitate prin care sa pot face cumva ca o persoana, sau mai multe sa nu imi vada avatarul?
Adica sa imi vada avatarul doar cine vreau eu, nu toata lista.
Stiti careva daca se poate?
Va multumesc mult:*
[funda]love struck

7 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Pai imi pare rau sa iti spun dar nu am auzit de asa ceva pana acum. Poti sa te pui pe invisible pentru acele persoane dar daca ai multe in lista ta nu mai ai ce face.Mai asteapta poate in viitor se va inventa un asemenea mess asa cum si eu vreau ca pe hi5 sau imi vada doar unele persoane prietenii din lista mea.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai nu prea se poate blushing

poti pune acele pers care nu vreai la un momendat sa-ti vada la offline. si le scoti happy cand vrei love struck

| beea_9797 a răspuns:

Ii pui pe invisible...happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta ii deea sa imi trag palme cu drag carina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta esti uh deea cu drag carina sugi