| anonim_4396 a întrebat:

HI! folosesc programul taaz pentru a modifica unele poze cateodata.pe www.taaz.com numai makeover pentru femei poti sa faci(poti sa incerci si la barbati dar cu schimbatul parului nu merge!). am auzit ca exista si taaz pentru barbati, am cautat dar nu gasesc, va rog dati-mi link! am nevoie!

1 răspuns:
| KatyKat a răspuns:

Numai culoarea parului poti sa o schimbi la barbati, in rest cu look`ul parului nu stiu, kauta si tu, intra in pizap.com))vei gasi, bafta!