| BicolorBell;x a întrebat:

Hi friends!
Vreau sa comand si eu o chitara clasica online, dar vreau un magazin serios.Adq sa nu comand ceva care sa arate super tare in poza, si apoi sa imi vina cu totul altceva.Ma pueteti ajuta?happy

4 răspunsuri:
| federerdinamo a răspuns:

Cred ca e mai bine sa cumperi o chitara la locul de fata, nu comandata. Pentru ca niciodta nu stii cu internetul asta ce porcarie iti poate venii chiar daca scrie ca e magazin serios si chestii din astea. Iar la locul de fata vezi intr-adevar ce chitara, ce calitate e si acolo poti gasi mai multe modele.batting eyelashes

| Crisu_8081 a răspuns:

O chitara este o investitie, totusi.Mai bine ar fi sa te duci la un magazin ca sa compari pretul, calitatea, etc.Stiu ca este un magazin cu chitari vis-a-vis de parcul Cismigiu, in cazul in care esti din Bucuresti. Daca nu... dai search pe google si te risti.Nu prea ai de ales.

| SelenaDesire a răspuns:

Pai, draga mea, nu avem cum sa-ti garantam ca nu se va intampla asta. Ar insemna sa nu ai incredere in niciun fel de site. Oricat de bun sau de prost ar fi.

Eu ti-l recomand cu drag pe acesta, este un site serios, si foarte bun, aici aici mai multe tipuri de chitari, dar cum n-ai specificat, vezi tu singura: http://www.guitarshop.ro/produse.php?scid=3