| Face2face a întrebat:

Hi. In curand va fi balul bobocilor... asa ca eu m-am gandit sa ma imbrac cu o camasuta foarte draguta ( stil american, cam asa) blugi negri si niste cizmulite. Voi ce parere aveti, deoarece in rochie nu as vrea sa ma imbrac. Si desigur as pune si ceva accesorii, dar nu prea stiu ce? Deci cateva pareri m-ar ajuta. Pup

Răspuns Câştigător
| Iubescsaiubesc a răspuns:

Exact asa am fost si eu imbracata si sincer n`am vazut multe fete in rochitelaughingdeci bine faci!
Accesoriithinking eu mi-am luat un lantzisor dragut si o bratara...big grin
App. un sfat, daca cizmulitzele au toclaughing. ia'ti de schimb.sincer,io am avut niste "toaceee"laughingsi m`or durut ingrozitor picioareleoh go on. dar nhabig grinbig grin

Distractie placuta!>big grin

1 răspuns:
| AnoOnim23 a răspuns:

Important este sa te simti uh bine, si nu cred ca ti-ar sta rau... daca camasuta este colorata cu atat mai bine. daca iti faci si un makiaj mai strident dar nu f exagerat, ceva gen baby doll cred ca ar fi super ok.