| Antrax a întrebat:

La balul bobocilor cum sa ma imbrac cu rochie sau blugi etc etc? Voi cum v-ati imbracat?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Niste pantaloni eleganti negri (tip pana) ar merge cel mai bine. la bluze nu ma prea pricep. cauta si tu pe net happy Si nu uita de niste pantofi frumosibatting eyelashes
La mine la liceu nu se face balul.

28 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu te imbraca in rochie ca doar nu-i bal mascat, ci e un fel de discoteca. Deci blugi, ceva cat mai lejer.

| juniper a răspuns:

Daca trebuie sa mergi pe scena ar fi indicat sa porti rochiewinking

| SweetCandy a răspuns:

Daca participi l miss, indicat ar fi sa iti iei rochita, simpla, dar cu stilbig grin daca nu imbraca-te in cv mai eleganat, adica nu blugii cu care mergi in parc!
eu nu am participat l miss, insa am fast imbracata in egari si cu o bluzita, din aia mai lungutabig grin...cv mai de seara asa?big grin si cu cateva accesorii!

succes!

| AndreeA_4571 a răspuns:

Http://str.calificativ.ro/......azar02.jpg sau http://www.viatadeliceu.ro/......gny-33.JPG sau http://www.polyvore.com/......c2l6ZQ.jpg sau http://www.allshops.ro/files/clients/13/2437/productdiscount220929.jpg astea sunt doar asa sa vezi daca iti plac te sfatuesc sa vorbesti si u cu colegele ca sa vezi cu ce se imbraca si ele.

sper sa atragi toate privirile. succes. :x

by me

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Cu rochia lu strabunycamea
cizmele de grajd
palaria lu bunicu cu pene
si o borsa de postas!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Te sfatuiesc sa te imbraci in ceva in care sa te simti bine.Eu am fost in niste blugi si o bluza mai de discoteca...nu trebuie ceva decoltat ci doar ceva frumoswinking

| Smackdown a răspuns:

O intrebare...la ce scoala esti si din ce oras?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine inca nu s-a facut.
Cred ca dupa noiembrie. si cum nu mai sunt cred ca'mi iau colanti si o bluza mai taare.
anul trec eu m-am dus in blugi si cu un maieu mai special:-s si pantofi exact culoarea maieului.anul asta vreau sa ma duc cu tocuribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebari se pun la bal atunci cand participi la miss?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca participi sau nu... daca da, atunci e evident ca trebuie sa-ti iei o rochie cu stil... daca nu, atunci o pereche de blugi pana. ar fi cel mai indicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o rochita pana la genunchi, cu niste pantofi cu toc, ceva accesoriii si cam atat la capitolul imbracat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as dori sa ma ombrac in rochie caci e bal dar nu discoteca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu asi zice ca daca e balul bobocilor ar merge o rokitza mai eleganta asa
ca totusi e bal nu e discoteca big grin

acum de preferinta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma ar fi in regula daca as merge imbracata intr-o rochie nearga simpla scurta si cu accesorii sau ar fi prea extravagant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In rochie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.si eu am balul anul asta da inca nu s`a ales cina participa si daca is la miss/mister.

nu stiu. rochie nu as prea vrea.nu`mi plc! nu imi sta bine in rochie straight face. da totuji daca is la miss/mister poate ca m`as imbraca in rochita ca atunci. na! daca nu m`as imbraca in colanti negrii ceva mai misto asa si cu o bluza alba putin mai lunga den camasa cu o curea sau daca nu cu niste margele negre la gat si cu niste sandale negre.botine.nu stiu ceva misto

asta`i parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mash imbraca intr-o rochita love struck de club.love struck scurtuta si destul de eleganta `love struck cu nistee pantofi cu toc smug imbracate si u asabatting eyelashes ai arata Marfaa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bal, eu zic rochita scurta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci intr-o rochie mai sus de genunchi si niste pantofi cu toc, ca doar e bal, dar sa te simti si tu bine in haine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nea`h oh go on Nu pantaloni in niciun caz big grin Ceva cu stil oricum o rochita asa scurta! Dar sa stii ca nu e bine cu pantaloni oh go on love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In rochita pin la genunchi de culoarea roza-galbuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la mine la bal ma imbrac in blugi negrii pana, taiati:d pentru ca este in jukebox si este dimineata, iar la cel din dante care se face in bamboo si vine si botezatu etc, ma imbrac intr-o rochita eleganta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In chilotismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferat ar fi (daca participi) o rochie lunga, culori pastelate. se poarta.cu niste pantofiori negri, si cateva accesorii de argint(eventual un lantisor sau o bratara)
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pijamale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei rochie, e totusi un bal si pantofi cu toc inalt mai ales daca concurezi pentru miss

| chitz_6355 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te imbraci cu ceva in care te simti comod. Acum depinde daca te-ai inscris pentru miss sau nu. Oricum distractie placuta si mult succes incontinuare la scoala. xoxo happy