| FunkySmile a întrebat:

Hi. Nu stiu ce imi veni dar vreau sa ma mut la un alt liceu. Eu am terminat generala cu media 6, 94 mica stiu big grin. Iar liceul la care vreau sa intru se intra cu medie de la 7 in sus sad. Din cate stiu trebuie sa dau o diferenta. dar cam cat? big grin Si cam in ce consta toata treaba cu mutarea, eu tocmai acum m-am hotarat ca vreau big grin si as vrea ca la anul deja sa fiu la liceul ala.
Deci ajutor cum, ce sa fac?
Cei care sau mutat de la un liceu la altul ceva sfaturibatting eyelashes? big grin
Peace kiss

1 răspuns:
| Amelin a răspuns:

Poi ca sa te muti in alt liceu in primul rand trebuia sa accepte amandoi directorii si trebuie sa ai media mai mare ca cel cu cea mai mica medie din clasa in care vrei sa te muti de ex in clasa in care vrei sa mergi trebuie sa fie macar unu cu media 6, 93 sau mai putin