| SomeoneB a întrebat:

Hi omuleti)
Avem nevoie de putin ajutor, mai concret de niste sfaturi din partea voastra.Vineri,in liceu, se organizeaza un concurs in cinstea sarbatorii de 14 februarie,la care eu si prietenul meu vrem sa participam)Prima proba este prezentarea,eu m-am gindit sa facem un colaj de poze si sa scrim cum ne-am cunoscut si chestii,voi aveti ceva idei in afara de asta? A doua proba va fi cu dansurile pe diverse stiluri de muzica si a treia o declaratie de dragoste,facuta pe loc,adica nu compusa din timp,dar cred ca o sa exersam un pic cu asta din timp,oricum)Daca puteti sa ne ajutati cu ceva,vom fi foarte reconuscatori, iar cel mai bun raspuns va lua funda.Multumim anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Roxanna112345 a răspuns:

Pai ca si dans eu as sugera sa alegeti ceva lent, cum ar fi vals happy si sa contina elemente originale. Eventual, ati putea sa va uitati la niste coregrafii pe net sau in caz ca sunteti buni dansatori sa incercati sa faceti pe loc o coregrafie. Si daca vi se vor alege stilurile de muzica incercati sa faceti ceva cat mai original, nu trebuie neaparat sa aratati ca niste profesionisti.Ati putea incerca sa fiti amuzanti happy
In legstura cu acea declaratie.e o idee foarte buna sa exersati acasa sau sa cititi cate ceva de pe net pentru inspiratie! Succes! :*